Start month:
Number of months to show:
Calendar:
Main Calendar
Display:

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
28 
29 
30 
31 
1 September
4:15 - 6:15 pm
JV Softball vs. Walnut Grove (H)
4:30 - 5:30 pm
Fr. Volleyball vs. Johnson (A)
5:00 - 7:00 pm
Varsity Volleyball vs. Oconee (H)
5:00 - 6:00 pm
JV Volleyball vs. Oconee (H)
5:30 - 6:30 pm
Fr. Volleyball vs. Walnut Grove (@ Johnson)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Softball vs. Walnut Grove (H)
7:00 - 8:00 pm
JV Volleyball vs. Habersham (H)
4:30 - 6:30 pm
Fr. Softball vs. Gainesville (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Softball vs. Gainesville (H)
4:30 - 6:30 pm
JV Softball vs. Flowery Branch (A)
4:45 - 6:45 pm
Cross Country North Oconee Meet
5:00 - 7:00 pm
C-Team Football vs. Cedar Shoals (H)
5:30 - 7:30 pm
B-Team Football vs. North Oconee (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Softball vs. Flowery Branch (A)
6:00 - 8:00 pm
Varsity Volleyball vs. Mt. De Sales (A)
6:00 - 7:00 pm
JV Volleyball vs. Mt. De Sales (@ Athens Academy)
7:00 - 9:00 pm
Fr. Football vs. North Oconee (H)
7:00 - 8:00 pm
JV Volleyball vs. Athens Academy (A)
7:30 - 9:30 pm
Varsity Football vs. Gainesville (A)
JV Volleyball - Oconee Playday
             
10 
4:30 - 6:30 pm
JV Softball vs. Gainesville (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Softball vs. Gainesville (A)
4:30 - 6:30 pm
Fr. Softball vs. Commerce (H)
5:00 - 7:00 pm
Varsity Volleyball vs. Central Gwinnett (H)
5:30 - 7:30 pm
Fr. Football vs. Buford (H)
5:30 - 7:30 pm
C-Team Football vs. Madison County (A)
5:30 - 7:30 pm
B-Team Football vs. Buford (A)
6:00 - 7:00 pm
JV Volleyball vs. Central Gwinnett (H)
7:00 - 8:00 pm
Fr. Volleyball vs. Monroe (H)
Fr. Volleyball - Monroe Playday 8:00 - 10:00 am
Cross Country Eagle Invitational (Jefferson)
10:00 am - 12:00 pm
Varsity Softball vs. Southwest Dekalb (H)
12:00 - 2:00 pm
Varsity Softball vs. Southwest Dekalb (H)
             
11 
12 
13 
14 
15 
16 
17 
4:30 - 6:30 pm
Fr. Softball vs. Winder-Barrow (A)
5:00 - 7:00 pm
Varsity Softball vs. Lake Oconee Academy (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Softball vs. Winder-Barrow (A)
4:30 - 6:30 pm
JV Softball vs. Loganville (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Softball vs. Loganville (A)
6:00 - 7:00 pm
JV Volleyball vs. Cedar Shoals (@ Buford)
6:00 - 8:00 pm
Varsity Volleyball vs. Buford (A)
7:00 - 8:00 pm
JV Volleyball vs. Buford (A)
4:30 - 6:30 pm
JV Softball vs. Buford (A)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Football vs. Hart County (H)
5:00 - 9:00 pm
Varsity Volleyball vs. Winder (A)
5:30 - 7:30 pm
Fr. Football vs. Walnut Grove (A)
6:30 - 8:30 pm
Varsity Softball vs. Buford (H)
7:00 - 9:00 pm
B-Team Football vs. Walnut Grove (H)
7:30 - 9:30 pm
Varsity Football vs. North Oconee (Homecoming)
Varsity Volleyball Oconee Play Day 8:15 - 10:15 am
Cross Country Apalachee Wildcat Dash
             
18 
19 
20 
21 
22 
23 
24 
5:00 - 7:00 pm
Varsity Volleyball vs. Johnson (H)
5:00 - 6:00 pm
JV Volleyball vs. Johnson (H)
6:00 - 8:00 pm
Varsity Softball vs. Cedar Shoals (A)
7:00 - 8:00 pm
JV Volleyball vs. Loganville (H)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Football vs. Stephens County (H)
5:30 - 7:30 pm
Varsity Softball vs. Johnson (H)
5:30 - 7:30 pm
Fr. Football vs. Newton (A)
6:00 - 7:00 pm
JV Volleyball vs. TBA (@ Walnut Grove)
6:00 - 7:00 pm
Fr. Volleyball vs. TBA (@ Walnut Grove)
7:00 - 9:00 pm
B-Team Football vs. Newton (H)
7:00 - 8:00 pm
Fr. Volleyball vs. Walnut Grove (A)
7:00 - 8:00 pm
JV Volleyball vs. Walnut Grove (A)
7:30 - 9:30 pm
Varsity Football vs. Cedar Shoals (A)
8:00 - 10:00 am
Cross Country Aubrae Gunderson Invitational
             
25 
26 
27 
28 
29 
30 
1 October
5:00 - 7:00 pm
Varsity Volleyball vs. Walnut Grove (A)
5:00 - 6:00 pm
JV Volleyball vs. Walnut Grove (A)
6:00 - 7:00 pm
JV Volleyball vs. Flowery Branch (@ Walnut Grove)
5:30 - 7:30 pm
C-Team Football vs. Gainesville (A)
5:30 - 7:30 pm
B-Team Football vs. Loganville (H)
5:30 - 7:30 pm
Fr. Football vs. Loganville (A)
7:30 - 9:30 pm
Varsity Football vs. Buford (H)
Varsity Volleyball Monroe Play Day