Start month:
Number of months to show:
Calendar:
Main Calendar
Display:

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
26 
27 
28 
1 March
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Winder-Barrow (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Athens Academy (H)
4:00 - 6:00 pm
Tennis vs Flowery Branch (A)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Athens Christian (H)
5:00 - 7:00 pm
Varsity Baseball vs. Monroe Area (H)
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Loganville (A)
4:00 - 6:00 pm
Tennis vs Buford (H)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Monroe Area (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs PAC (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Athens Academy (A)
4:00 - 8:00 pm
Track at Apalachee Invitational (Apalachee HighSchool)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Monroe Area (A)
5:30 - 10:00 pm
Varsity Soccer vs Loganville (H)
9:00 am - 1:00 pm
Track at Bartow Jenkins Invitational (Central Gwinnett High School)
11:00 am - 1:00 pm
JV Baseball vs. PAC (H)
             
10 
11 
4:30 - 6:30 pm
JV Baseball vs. North Oconee (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs Central Gwinnett (A)
4:30 - 6:30 pm
JV Baseball vs. North Oconee (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. North Murray (A)
Varsity Soccer TOC Game #1 (TBD) Varsity Soccer TOC Game #2 (TBD) 9:00 am - 1:00 pm
Track at Eagles Landing Chik Fil A Invitational
             
12 
13 
14 
15 
16 
17 
18 
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Elberton Co. (A)
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Eastside (A)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs. Morgan Co. (H)
4:00 - 5:00 pm
Tennis vs Walnut Grove (H)
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Lanier (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Cedar Shoals (H)
4:00 - 5:00 pm
Tennis vs Loganville (A)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs. Morgan Co. (A)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Flowery Branch (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Cedar Shoals (A)
9:00 am - 1:00 pm
Track at Loch Johnson Invitational (Cedar Shoals High School)
11:00 am - 1:00 pm
C-Team Baseball vs. Oglethorpe Co. (A)
11:00 am - 1:00 pm
JV Baseball vs. Walnut Grove (H)
             
19 
20 
21 
22 
23 
24 
25 
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Johnson (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Walnut Grove (H)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Salem (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs. Walnut Grove (A)
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Buford (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs. Monroe Area (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Walnut Grove (A)
4:00 - 5:00 pm
Tennis vs Johnson (A)
4:30 - 6:30 pm
C-Team Baseball vs. Lakeview Academy (H)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Buford (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Buford (H)
9:00 am - 1:00 pm
Track at Greene Co. Invitational (Greene County High School)
             
26 
27 
28 
29 
30 
31 
1 April
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Riverside Military (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs Monroe Area (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs Buford (A)
4:00 - 5:00 pm
Tennis vs Cedar Shoals (H)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Elbert Co. (H)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Johnson (H)
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Walnut Grove (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Johnson (H)
4:00 - 5:00 pm
Tennis vs Morgan County (H)
5:00 - 7:00 pm
JV Baseball vs. Oconee Co. (H)
4:00 - 8:00 pm
Track at Battle @ the Branch (Flowery Branch High School
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Walnut Grove (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Johnson (A)