Start month:
Number of months to show:
Calendar:
Main Calendar
Display:

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
29 
30 
31 
1 February
4:30 - 6:30 pm
JV Basketball vs. Flowery Branch (boys) (A)
6:00 - 8:00 pm
Varsity Basketball vs. Flowery Branch (A)
9:00 am - 5:00 pm Swimming State Championships
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Archer (H)
9:00 am - 5:00 pm Wrestling at State Sectionals (Buford)
             
10 
11 
4:00 - 6:00 pm
Tennis vs Jackson County (A)
6:00 - 7:30 pm
Region Basketball Tournament Basketball (boys) vs. Flowery Branch at Cedar Shoals
4:30 - 6:00 pm
Region Basketball Tournament: Basketball (girls) vs. Cedar Shoals at Flowery Branch
5:00 - 7:00 pm
Varsity Baseball vs. Morgan County (H)
9:00 am - 5:00 pm Wrestling at State Finals (Macon)
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Madison County (A)
4:00 - 10:00 pm
Region Basketball Tournament Semi-Finals
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Madison County (H)
4:00 - 10:00 pm
Region Basketball Tournament Finals
             
12 
13 
14 
15 
16 
17 
18 
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. East Jackson (H)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Eastside (A)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs Newton Co. (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Dawson Co.
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs Monroe Area
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Eastside (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs. Newton Co. (H)
4:00 - 6:00 pm
Tennis vs Heritage (H)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs Monroe Area (H)
5:00 - 7:00 pm
Varsity Baseball vs. Lakeview (H)
1:00 - 3:00 pm
JV Baseball vs. Apalachee (H)
             
19 
20 
21 
22 
23 
24 
25 
4:00 - 6:00 pm
C-Team Baseball vs. Franklin Co. (A)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Oglethorpe County (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs Apalachee
5:55 - 7:55 pm
varsity Baseball vs. East Jackson (A)
4:00 - 6:00 pm
Tennis vs Madison County (A)
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Oglethorpe County (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Rabun Co. (H)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Winder Barrow (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Dawson Co. (A)
9:00 am - 1:00 pm
Track at East Metro Relays (Salem High School)
12:00 - 2:00 pm
C-Team Baseball vs. Lakeview Academy (H)
             
26 
27 
28 
1 March
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Winder-Barrow (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Athens Academy (H)
4:00 - 6:00 pm
Tennis vs Flowery Branch (A)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Athens Christian (H)
5:00 - 7:00 pm
Varsity Baseball vs. Monroe Area (H)
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs Loganville (A)
4:00 - 6:00 pm
Tennis vs Buford (H)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Monroe Area (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs PAC (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Athens Academy (A)
4:00 - 8:00 pm
Track at Apalachee Invitational (Apalachee HighSchool)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Monroe Area (A)
5:30 - 10:00 pm
Varsity Soccer vs Loganville (H)
9:00 am - 1:00 pm
Track at Bartow Jenkins Invitational (Central Gwinnett High School)
11:00 am - 1:00 pm
JV Baseball vs. PAC (H)