Start month:
Number of months to show:
Calendar:
Main Calendar
Display:

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
31 
1 February
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs. Archer (Scrimmage)
Wrestling - Traditional Sectionals
4:30 - 8:00 pm
JV Basketball vs. Loganville - Boys & Girls (H)
7:00 - 9:00 pm
Varsity Basketball vs. Loganville (H)
             
10 
11 
12 
13 
5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs. Eastside (H)
Wrestling - Traditional State
5:00 - 7:00 pm
Varsity Baseball vs. North Oconee (H)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs. Salem (A)
             
14 
15 
16 
17 
18 
19 
20 
5:30 - 8:30 pm
JV Soccer vs. Heritage (A)
5:30 - 7:30 pm
C-Team Baseball vs. Oglethorpe County (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Johnson - Gainesville (A)
Varsity Tennis vs. Gainesville (H) 5:30 - 9:00 pm
JV Soccer vs. Discovery (H)
Varsity Tennis vs. Flowery Branch 5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Oglethorpe County (A)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs. Madison County (A)
7:00 - 9:00 pm
Varsity Baseball vs. Glynn (A)
1:00 - 3:00 pm
Varsity Baseball vs. Glynn (A)
             
21 
22 
23 
24 
25 
26 
27 
5:30 - 7:30 pm
C-Team Baseball vs. GWA (A)
5:30 - 8:30 pm
JV Soccer vs. Oconee County (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Johnson - Gainesville (H)
Varsity Tennis vs. Loganville (A) 5:30 - 7:30 pm
Varsity Soccer vs. Riverside Academy - Boys (H)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs. North Oconee (H)
7:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs. Prince Ave. Christian - Girls (H)
5:30 - 8:30 pm
JV Soccer vs. Athens Academy (A)
5:30 - 7:30 pm
C-Team Baseball vs. Eastside (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Monroe Area (A)
10:00 am - 12:00 pm
JV Baseball vs. Stephens Co. (A)
4:30 - 6:30 pm
C-Team Soccer vs. Oconee MS (A)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Madison County (A)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs. North Oconee (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. East Jackson (A)
9:00 am - 5:00 pm
T&F Archer Invitational - Archer HS
             
28 
29 
1 March
Varsity Tennis vs. Stephens County (A) 5:30 - 8:30 pm
JV Soccer vs. Gainesville (H)
Varsity Tennis vs. Lanier (H) 3:30 - 5:30 pm
Golf vs. Winder-Barrow - Chimneys
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs. Apalachee (A)
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs. Elbert Co. (H)
5:00 - 7:00 pm
C-Team Baseball vs. Jackson County (A)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Salem (A)
Varsity Tennis vs. Heritage (A) 3:30 - 5:30 pm
Golf vs. Apalachee - ACC
5:55 - 7:55 pm
JV Baseball vs. Apalachee (H)
4:30 - 5:30 pm
C-Team Soccer vs. Prince Avenue - Girls (H)
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs. Gainesville (A)
5:30 - 6:30 pm
C-Team Soccer vs. Riverside Military - Boys (H)
5:55 - 7:55 pm
Varsity Baseball vs. Salem (H)
9:00 am - 5:00 pm
T&F Eagle Icebreaker Invitational - Collins Hill HS
11:00 am - 1:00 pm
JV Baseball vs. Cedar Shoals (H)