Start month:
Number of months to show:
Calendar:
Main Calendar
Display:

Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1 January
4:30 - 6:30 pm
JV Basketball vs. Buford (girls) (H)
6:00 - 8:00 pm
Varsity Basketball vs. Buford (H)
4:00 - 6:00 pm
JV Basketball vs. Flowery Branch (H)
7:00 - 9:00 pm
Varsity Basketball vs. Flowery Branch (H)
             
10 
11 
12 
13 
14 
6:00 - 8:00 pm
Freshmen Basketball vs. North Oconee (H)
6:00 - 8:00 pm
Freshmen Basketball vs. Newton (H)
9:00 am - 5:00 pm Wrestling at State Duals (Macon)
Wrestling - State Duals @ Macon Centreplex Wrestling - State Duals @ Macon Centreplex 4:00 - 6:00 pm
JV Basketball vs. Walnut Grove (H)
7:00 - 9:00 pm
Varsity Basketball vs. Walnut Grove (H)
9:30 am - 5:00 pm
Swimming at Flowery Branch
9:30 - 11:30 am
Swim Meet @ Flowery Branch (A)
1:00 - 3:00 pm
Freshmen Basketball vs. Winder (A)
2:30 - 4:30 pm
JV Basketball vs. Winder (boys) (A)
4:00 - 6:00 pm
Varsity Basketball - Boys: Winder-Barrow (A); Girls: MLK Classic (SW Dekalb)
             
15 
16 
17 
18 
19 
20 
21 
4:30 - 6:30 pm
JV Basketball vs. Johnson (boys) (A)
6:00 - 8:00 pm
Varsity Basketball vs. Johnson (A)
9:00 am - 5:00 pm
Swimming at Ramsey
9:30 - 11:30 am
Freshmen Basketball vs. Cedar (H)
11:00 am - 1:00 pm
Swim: Clarke-Oconee Invitational @ Ramsey Center
11:00 am - 1:00 pm
JV Basketball vs. Cedar (H)
2:00 - 4:00 pm
Varsity Basketball vs. Cedar Shoals (H)
             
22 
23 
24 
25 
26 
27 
28 
4:30 - 6:30 pm
JV Basketball vs. Loganville (girls) (H)
6:00 - 8:00 pm
Varsity Basketball vs. Loganville (H)
4:00 - 6:00 pm
JV Basketball vs. Buford (A)
6:00 - 8:00 pm
Swim: Area Championship/Senior Night @ Ramsey Center
6:00 - 9:00 pm
Swimming at Ramsey
7:00 - 9:00 pm
Varsity Basketball vs. Buford (A)
Freshmen Basketball North Oconee Tournament (A) 9:00 am - 5:00 pm
Wrestling at Area Traditionals (Loganville)
4:00 - 6:00 pm
Varsity Basketball vs. Mountain View (A)
             
29 
30 
31 
1 February
4:30 - 6:30 pm
JV Basketball vs. Flowery Branch (boys) (A)
6:00 - 8:00 pm
Varsity Basketball vs. Flowery Branch (A)
9:00 am - 5:00 pm Swimming State Championships
5:30 - 9:30 pm
Varsity Soccer vs Archer (H)
9:00 am - 5:00 pm Wrestling at State Sectionals (Buford)